Nasze autorskie szkolenie „Jak jeść zdrowo w miejscu pracy? Proste zasady, praktyczne sposoby, ponadprzeciętne efekty!” to propozycja, kierowana do pracodawców, którzy chcą zadbać o swoich pracowników w sposób efektywny i nowatorski a także  firm szkoleniowych, zainteresowanych poszerzeniem swojej oferty.

Plan szkolenia jest elastyczny co oznacza, że jego finalna wersja zostanie starannie dopracowana pod kątem warunków i możliwości panujących w konkretnej placówce. Oznacza to, że propozycje przedstawione pracownikom biurowym, będą różniły się o tych, przekazanych pracownikom fizycznym.

Nie od dziś wiadomo, że sposób odżywiania wywiera kluczowy wpływ na samopoczucie, a więc i wydajność w miejscu pracy. Dowiedziono, iż racjonalne odżywianie podnosi wydajność pracownika aż o 20 procent!

Nasza oferta to doskonała propozycja dla pracodawców i pracowników którzy chcą wpłynąć na lepszą atmosferę i produktywność w miejscu pracy. Szkolenie prowadzone jest przez dietetyka klinicznego. Czas szkolenia w zależności od możliwości czasowych w miejscu pracy od 30 min do 1 h.

Ponadto zapewniamy autorskie materiały edukacyjne dla uczestników w formie drukowanych poradników żywieniowych podsumowujących najważniejsze informacje.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez zakładkę kontakt lub pod numerem telefonu + 48 576 593 875 .