Układamy indywidualne jadłospisy, które zapewniają podaż niezbędnych składników odżywczych oraz zawierają smaczne i łatwe w przygotowaniu posiłki. Jedzenie to przecież rozkoszowanie się tysiącem smaków i źródło radości życia!


Zdrowsze nawyki to lepsze wyniki!


Naszym celem jest wspomaganie Twojego zdrowia przy pomocy indywidualnie dostosowanej diety.

Bez względu na to czy chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów, wspomóc leczenie chorób dietozależnych czy też po prostu zdrowo się odżywiać, zadbamy o to aby Twoje menu było praktyczne i łatwe do zastosowania w życiu codziennym.

indywidualny jadłospis dietomedica


Dla kogo?

Układamy indywidualne jadłospisy dla osób które chcą:

✔️ W sposób bezpieczny i skuteczny pozbyć się zbędnych kilogramów

✔️ Wspomóc profilaktykę oraz leczenie chorób dietozależnych takich jak:

  • zaburzenia lipidowe (podwyższony poziom cholesterolu, triglicerydów)
  • nadciśnienie tętnicze
  • miażdżyca
  • osteoporoza
  • chorób układu pokarmowego (zaparcia, zespół jelita drażliwego, nieswoiste zapalenia jelit)
  • niedokrwistość
  • cukrzyca typu 2

✔️ Wspomóc terapię chorób autoimulogicznych, choroby Hashimoto, chorób tarczycy, insulinooporności

✔️ Wdrożyć dietę eliminacyjną (dieta bezmleczna, bezglutenowa, wegeteriańska)

✔️ Wspomóc leczenie alergii i nietolerancji pokarmowych

✔️ Dostosować dietę do planu treningowego

✔️ Odpowiednio się odżywiać w okresie ciąży oraz w okresie karmienia piersią

✔️ Zmienić nawyki żywieniowe i zdrowo się odżywiać

✔️ W sposób kontrolowany zwiększyć masę ciała


Zalety

W 100% indywidualny

Każdy opracowany przez nas jadłospis jest w 100% indywidualny. Uwzględnimy wszystkie niezbędne wymagania tak aby dieta, którą będziesz stosować była dopasowana do Ciebie, a nie na odwrót. Nasza autorska ankieta żywieniowa umożliwia nam zebranie wszystkich niezbędnych informacji, które są potrzebne do opracowania bezpiecznego i skutecznego jadłospisu. Jakie to informacje? Np. waga początkowa, stan zdrowia, zwyczaje żywieniowe, produkty “na tak” i produkty “na nie”, czy też aktywność fizyczna. Z diety zawsze wykluczymy produkty, których nie lubisz, nie tolerujesz lub są dla Ciebie niewskazane ze względów zdrowotnych.

Przejrzysty, zrozumiały i praktyczny

Za główny cel zawsze stawiamy sobie, aby nasze diety były praktyczne i łatwe do zastosowania w życiu codziennym. Masy produktów podajemy w miarach domowych np. łyżka, kubek, sztuka lub w przypadku mięsa, ryb i makaronów - w gramach. Jadłospis opracowany przez specjalistów dietomedica otrzymasz w postaci przejrzystej tabelki z łatwymi przepisami krok po kroku. Produkty uwzględnione w diecie są dostępne w każdym większym sklepie spożywczym. Posiłki możesz także przygotowywać na dwa dni.

Elastyczny

Nie stosujemy sztywnych ram. Aby dieta była skuteczna musi być elastyczna i możliwa do stosowania w życiu codziennym. Co to oznacza w praktyce? Oznacza to, że nie musisz zachowywać ściśle określonej kolejności posiłków - każdy posiłek z danej grupy (np. śniadania) możesz zamienić z innym z dowolnego dnia (z tej samej grupy). W taki sposób otrzymasz mnóstwo różnych kombinacji planu, bez zmiany kaloryczności i głównego celu jego stosowania! Prostota, elastyczność i skuteczność - to właśnie wyróżnia nasze diety.

Z indywidualnymi wskazówkami i zaleceniami od dietetyka

Do swojego jadłospisu otrzymasz wskazówki dotyczące jego stosowania. Twój dietetyk rozpisze Ci indywidualne zalecenia, podpowie jakich produktów unikać i na co zwrócić szczególną uwagę.

Kim jesteśmy?

Poradnia Dietomedica to wiodąca poradnia działająca od ponad 10 lat na rynku warszawskim. Prowadzimy poradnie stacjonarne w 2 lokalizacjach, a także udzielamy porad i konsultacji online. Do tej pory pomogliśmy dla ponad 6 tys. osób w ich problemach żywieniowych. Prowadzimy też szkolenia i warsztaty edukacyjne skierowane dla specjalistów oraz pacjentów.


Nasi dietetycy

Monika Stromkie-Złomaniec

Monika Stromkie-Złomaniec

Dietetyk kliniczny
Anna Urbanik

Anna Urbanik

Dietetyk kliniczny
Emilia Sienkiewicz

Emilia Sienkiewicz

Dietetyk klininczy
Olga Mrawiec

Olga Mrawiec

Dietetyk kliniczny


Jak zamówić online?

Złóż zamówienie i dokonaj płatności

Określ cele swojej diety i opłać zamówienie korzystając z wygodnych płatności online. Nasz serwis korzysta z bezpiecznych i znanych akceptantów płatności.

 

Poczekaj na kontakt ze strony naszego dietetyka

Nasz dietetyk skontaktuje się z Tobą bezpośrednio w ciągu 1 dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia.

 

Wypełnij naszą autorską ankietę żywieniową

Link do ankiety otrzymasz bezpośrednio od swojego dietetyka prowadzącego.

 

Odbierz swój jadłospis

W ciągu 3 - 4 dni roboczych od momentu wypełnienia ankiety żywieniowej  na swój adres email otrzymasz indywidualny jadłospis wraz z zaleceniami żywieniowymi od dietetyka.

 


Zamów online


Co mówią nasi pacjenci?

caret-down caret-up caret-left caret-right

Pierwszy raz w życiu jestem na diecie s e n s o w n e j. Znużony walką z tendencją do nadwagi i nieumiarkowania w jedzeniu, umordowany wszelkimi dietami przymiotnikowym (kopenhaska) lub rzeczownikowymi (Mayo) i innymi bzdurami (...) 2,5 miesiąca - prawie 10 kg mniej, początek zmiany nawyków - a przede wszystkim zero męczarni. (...)

Piotr Wosik Opinia ZnanyLekarz

Dietę dobierają indywidualnie z niezwykłą starannością. Przepisy są bardzo proste, szybkie w przygotowywaniu ok. 20 min. zajmuje przygotowanie posiłku. Najwspanialszą zaletą diety jest to, że nie jest się głodnym i chudnie się bardzo skutecznie. Mnie udało się zrzucić nie tylko zbędne kg, ale poprawiła mi się kondycja włosów, skóry i paznokci.

Kasia Opinia ZnanyLekarz

Dieta jest rewelacyjna co prawda dopiero zaczynam 3-ci tydzień, ale juz są widoczne zmiany w wyglądzie.Czuje się bardzo dobrze i mam dużo energii!! Dania są bardzo proste do przyrządzenia, smaczne i różnorodne także nie wkrada się nuda. Naprawdę jestem wdzięczna, ponieważ próbowałam wielu sposobów odchudzania. Niektóre diety były wręcz morderczo ciężkie i strasznie drogie, natomiast skutek marny.Pani naprawdę trafiła w moje gusta i co najważniejsze skuteczność jest wielce motywująca do dalszego działania. Koktajle owocowe są przepyszne i bardzo orzeźwiające a wolność wyboru z tabeli bardzo ułatwia życie i pozwala jeść to na co w danym dniu ma się ochotę. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Niebawem zgłoszę się do pani po następny tydzień jadłospisu 🙂

Magdalena Opinia ZnanyLekarz

Zdecydowanie polecam. Dostałem dietę ułożoną pod bardzo nietypowy grafik swojej pracy, która łączy się z ciągłymi wyjazdami i przebywaniem poza domem i bez dostępu do kuchni. Fakt, jak ktoś tu już wcześniej napisał ... potrafiął osiągnąć rzeczy niemożliwe i do tego są bardzo elastyczni względem potrzeb.

Patryk Kozera Opinia ZnanyLekarz

...bardzo ważne było dla mnie również uwzględnienie aspektów zdrowotnych, gdyż borykam się z Hashimoto i już przestawałam wierzyć że kiedykolwiek osiągnę wymarzoną sylwetkę. Dzięki p. Ani udało mi się osiągnąć zniewalające rezultaty, a konkretniej 12 kg w dół!

Magda Opinia ZnanyLekarz

Od lutego stosowałam się do zaleceń Pani doktor i efekty widać gołym okiem . Na wadze zrzuciłam 35 kg. Jest świetnym specjalistą i mogę powiedzieć , że dieta ta nie była dla mnie żadną męczarnią. Dieta jest prosta i szybka do przygotowania.

Katarzyna Góra

Długo myślałem o odżywkach ale nie mogłem się do nich przekonać - wolałem na naturalnej diecie osiągnąć swój cel! Otrzymałem idealny plan pod moje wymagania treningowe a co najważniejsze nie odczuwam zwiększonych wydatków finansowych na produktach...

Radek Opinia ZnanyLekarz

Zmianę sposobu odżywiania według wskazówek rozpocząłem na początku listopada . Dziś ważę prawie 10 kilogramów mniej . Czuję się doskonale. Oczywiście, jestem wdzięczny za rozpisaną dietę i wiele naprawdę łatwych do zrealizowania przepisów(...)

Andrzej

Efekty - 17 kilogramów mniej !!! To jeszcze nie koniec. Czuję się świetnie z powodu lepszego wyglądu, ale i świadomości, że odżywiamy się zdrowo, ja i moja rodzina. Mój rezultat jest dowodem na to, iż Pani dietetyk jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie

Karolina Opinia ZnanyLekarz

Muszę przyznać, że po pierwszych 4 tygodniach moje wyniki zaskoczyły mnie pozytywnie. Nie mam drastycznego spadku wagi ale całe 2,7 kg, które straciłam to jedynie tłuszcz. Nie mam nadwagi, ale jak większość kobiet chciałbym wyglądać i czuć się lepiej.

Joanna Opinia ZnanyLekarz

W połowie maja zakończyliśmy dietę z wynikiem -14 kg ja, -30 kg mój chłopak. Jesteśmy nie tylko zachwyceni efektami, ale również tym, ze w racjonalny i zdrowy sposób p. dietetyk nas przez to przeprowadziła. Nawyki żywieniowe zmienione, potrzebna wiedza odnośnie odżywiania przyswojona - a to wszystko dzięki dużej wiedzy i kompetencji p. dietetyk.

Magda Opina ZnanyLekarz

(..) Starają się sprostać wszystkim wymaganiom co do diety, nawet jeśli wymagania przez bardzo różny tryb pracy są ciężkie. P. Ania wkłada w to, co robi swoje serce. Dieta z Panią Anią to przyjemność! Polecam! Profesjonalizm, uśmiech i serce do pracy i dla swoich podopiecznych.

Katarzyna J. Opinia ZnanyLekarz

Przepisy bardzo proste, dostosowane do pacjenta, nie tylko do jego upodobań kulinarnych ale również trybu życia, godzin, w których może zjadać posiłek, rodzaju posiłku a także problemów zdrowotnych pacjenta. Jadłospis ułożony tak aby uczył zdrowych nawyków żywieniowych

Agnieszka Opinia ZnanyLekarz

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób dietetyk zbada moje potrzeby i preferencje smakowe?

W przypadku wizyty w poradni stacjonarnej dietetyk przeprowadza dokładny wywiad żywieniowy. Jeżeli realizacja jadłospisu ma się odbyć drogą w formie internetowej to przed przystąpieniem do pracy wyślemy do Ciebie naszą autorską ankietę żywieniową. Ankieta jest w wygodnej i nowoczesnej formie online - możesz ją wypełnić na komputerze, telefonie lub tablecie z dostępem do internetu. Zwykle jej wypełnienie zajmuje około 10-15 min. Wszystkie informacje uzyskane tą metodą będą całkowicie poufne i trafią bezpośrednio do dietetyka prowadzącego. Nasze strony (zarówno płatności i formularze) wykorzystują 128-bitowy klucz SSL, co oznacza, że informacje, które do nas wysyłasz są bezpieczne.

W jakiej formie otrzymam jadłospis?

W zależności od preferencji jadłospis możesz odebrać osobiście w naszej poradni, możemy wysłać go pocztą tradycyjną lub formie elektronicznej na Twój adres email. Jadłospis zapisywany jest w formie wygodnej tabelki, którą możesz wydrukować samodzielnie lub mieć pod ręką w swoim smartphonie. Zalecenia dietetyczne i przepisy są zapisywane w standardowym dokumencie tekstowym PDF.

Jaki jest czas oczekiwania na jadłospis ?

Czas realizacji zamówienia wynosi zwykle od 2 do 4 dni roboczych od momentu wypełnienia ankiety żywieniowej. Dietetyk musi dokładnie przeanalizować zebrane od Ciebie informacje i napisać zdrowy, bezpieczny i przede wszystkim skuteczny jadłospis odpowiadający Twoim wymaganiom.

W jaki sposób mogę opłacić zamówienie online ?

Po kliknięciu w przycisk "Zamów online"  zostaniesz przekierowany do strony z formularzem zamówienia. Dostępne są najpopularniejsze metody płatności: PayU oraz Paypal. Wszystkie informacje wysyłane poprzez naszą stronę internetową są szyfrowane protokołem https i zintegrowane z najpopularniejszymi metodami płatności w Internecie.

Czy po 7 lub 14 dniach muszę wykupić kolejny plan?

Nie ma takiej potrzeby. Każdy nasz jadłospis możesz dowolnie powtarzać, aż do momentu osiągnięcia pożądanych rezultatów. Zwykle nasi Pacjenci wykupują kolejny plan tylko, gdy chcą mieć zestaw nowych posiłków lub też chcą ustabilizować wagę po osiągnięciu zamierzonych rezultatów.

Czy będę wiedział jaka jest kaloryczność mojego posiłku?

Oczywiście. Obok każdego posiłku dietetyk poda jego kaloryczność.

Co zrobić gdy chcę mieć nowe posiłki w planie ?

Skontaktuj się ze swoim dietetykiem prowadzącym. Bezpośredni kontakt do dietetyka (numer telefonu oraz email) otrzymasz po złożeniu zamówienia.

Czy są jakieś ukryte koszty?

Absolutnie nie. Kwota jaką zapłacisz za nasz jadłospis jest ceną całkowitą. Ponadto w naszych dietach nie stosujemy suplementów. Znajdziesz tam tylko posiłki oparte na produktach, które lubisz i tolerujesz oraz te, które z łatwością znajdziesz w zwykłym sklepie spożywczym. 

Czy mogę otrzymać fakturę/rachunek za usługę online?

Tak, oczywiście. W tym celu napisz do nas na adres kontakt@dietomedica.pl

Masz więcej pytań? Chętnie pomożemy!  Skontaktuj się bezpośrednio z naszym dietetykiem. Pomożemy Ci rozstrzygnąć czy nasz jadłospis jest dla Ciebie.


Bonus


Zamów online