Jeżeli:

  • Dietetyka to Twoja pasja
  • Kochasz pomagać innym
  • Masz wiedzę i doświadczenie
  • Ukończyłeś/łaś jedną z uczelni medycznych co najmniej na poziomie magistra

i chcesz z nami współpracować to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami.

Aktualne oferty:

Wymagania:

  • Min. 2 lata w samodzielnym prowadzeniu pacjentów z sukcesami - warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - absolwent/ka Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka (tytuł magistra) - warunek konieczny
  • Umiejętność wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce (m.in. umiejętność doboru odpowiedniej diety w poszczególnych schorzeniach dietozależnych, stworzenia indywidualnego planu żywieniowego, itp.)
  • Łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi
  • Samodzielność, terminowość
  • Nienaganna aparycja
  • Obsługa podstawowych programów komputerowych i Internetu

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność pisania artykułów edukacyjnych na temat zdrowego odżywiania się
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji przed większą grupą osób

Zakres obowiązków

  • Udzielanie konsultacji i porad dietetycznych dla pacjentów poradni
  • Układanie indywidualnych planów żywieniowych
  • Kontrola osiąganych wyników przez pacjentów poradni
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z pacjentami
  • Opracowywanie materiałów edukacyjnych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny, nienormowany czas pracy
  • Duży zakres samodzielności
  • Umowę na zasadzie współpracy. Dodatkowym atutem będzie własna działalność gospodarcza.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Z góry dziękujemy za poświęcony czas na wysłanie aplikacji.