Jeżeli:

  • Dietetyka to Twoja pasja
  • Kochasz pomagać innym
  • Masz wiedzę i doświadczenie
  • Ukończyłeś/łaś jedną z uczelni medycznych co najmniej na poziomie magistra

i chcesz z nami współpracować to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami.

Aktualne oferty:

Dodano: 03.09.2019

Poradnia Dietomedica działająca na terenie Warszawy osoby na stanowisko Asystent/Asystentka.

Nasze wymagania:

  • magister lub studentka/student IV-V rok /na kierunku Dietetyka - wymóg konieczny (preferowana uczelnia to Uniwersytet Medyczny)
  • "lekkie pióro"  - umiejętność pisania "przyjemnych w czytaniu" artykułów edukacyjnych na temat zdrowego odżywiania się
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz internetu
  • samodzielność, terminowość
  • zamiłowanie do zawodu
  • dobre wyniki w nauce będą dodatkowym atutem
  • umiejętność obsługi programów graficznych będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • opracowanie materiałów edukacyjnych (prezentacji, ebooków itp.) na stronę internetową oraz dla pacjentów poradni
  • wsparcie w niektórych obowiązkach dietetyków poradni
  • pisanie artykułów edukacyjnych na temat zdrowego odżywiania się na stronę poradni, bloga oraz do mediów

Oferujemy

  • wynagrodzenie za pracę
  • elastyczny i nienormowany czas pracy w trybie zdalnym
  • możliwość dalszego rozwoju w zawodzie dietetyka
  • duży zakres samodzielności

Prosimy o wysyłanie CV wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na adres email: praca@dietomedica.pl (lub skorzystanie z formularza poniżej).

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas na wysłanie aplikacji 🙂