anna-urbanik-dietetyk-duze

Dietetyk kliniczny z bogatym doświadczeniem zawodowym. Jeden z najwyżej i najczęściej ocenianych dietetyków wg. niezależnego portalu ZnanyLekarz. Absolwentka Dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Pedagogiki na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Edukatorka żywieniowa współpracująca między innymi z Polskim Towarzystwem Opieki nad Chorym ze Stomią oraz ze Studenckim Internistycznym Kołem Naukowym w Międzylesiu. Wolontariuszka i koordynatorka projektów żywieniowych przeprowadzanych przez Banki Żywności w Warszawie.

Praktykę zawodową zdobywała w poradniach i szpitalach w Warszawie oraz w Działdowie. Autorka wielu artykułów poświęconych edukacji żywieniowej na portalu dietto.pl.

Zobacz także profil na:

znany-mini-logo


Umów wizytę u Anny Urbanik

Skorzystaj z rejestracji online dietomedica i umów szybko i wygodnie wizytę u tego dietetyka

Umów wizytę


 

opinie-gwiazdkaopinie-gwiazdkaopinie-gwiazdkaopinie-gwiazdkaopinie-gwiazdka (100% pozytywnych opinii) 

caret-down caret-up caret-left caret-right
Z czystym sumieniem polecam panią Anię. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta - zarówno co do gustu, jak i stylu życia. Najbardziej mnie ujęło, że przygotowany przez panią Anię jadłospis zawiera nieskomplikowane w przygotowaniu potrawy, bardzo zbliżone do wcześniej gotowanych przeze mnie. Mimo zmniejszenia kaloryczności nie jest się głodnym, dzięki czemu łatwiej jest wytrwać w diecie. Przy tym pani Ania jest niezwykle miłą osobą, a wizyty to sama przyjemność.
Kasia ✓ Opinia zweryfikowana przez ZnanyLekarz

Zmianę sposobu odżywiania według wskazówek Pani Ani rozpocząłem na początku listopada . Dziś ważę prawie 10 kilogramów mniej . Czuję się doskonale. Oczywiście, jestem wdzięczny za rozpisaną dietę i wiele naprawdę łatwych do zrealizowania przepisów. Nade wszystko jednak dziękuję Pani Ani za tyle ciepłych słów, za wsparcie, empatię, życzliwość, zainteresowanie, za skuteczną motywację. Pani rzeczywiście pomaga zmienić styl życia, a chudnięcie jest wypadkową tej zmiany. Nie miałem właściwie momentu kryzysu, nie czułem się głodny, przeciwnie, każdego dnia czuję się zdrowszy. Mało tego, do zmiany stylu odżywiania i do aktywności fizycznej udaje mi się przekonać całą rodzinę. Na prawdę polecam.

Andrzej ✓ Opinia zweryfikowana przez ZnanyLekarz
Pani Anna Urbanik, już na pierwszej wizycie wzbudziła we mnie zaufanie i wykazała się pełnym profesjonalizmem. Z uwagą słuchała z czym mam problem oraz co lubię jeść. Przygotowane dania w smaku są bardzo dobre oraz łatwe w przygotowaniu, w 100% p. Ania trafiła w mój gust. Waga leci w dół i jestem pod wrażeniem ogromnych zmian jakie zaszły. Ja gorąco polecam p. Anię.
Marzena ✓ Opinia zweryfikowana przez ZnanyLekarz
Pani Ania - dietetyk z pasją. Pierwsze co się rzuca w oczy to wszechstronny profesjonalizm. Indywidualne podejście do pacjenta, pełna empatia, bardzo szczegółowy wywiad dotyczący codziennego żywienia. Jadłospis ułożony tak aby nie sprawiał trudności w dostępności produktów i przygotowaniu dań. Wizyty zawsze z uśmiechem w przyjaznej atmosferze. W 100 % polecam!
Kamil ✓ Opinia zweryfikowana przez ZnanyLekarz

Gorąco polecam Panią Anię! Zaproponowane dania są szybkie w przygotowaniu, smaczne, a przy tym bardzo urozmaicone. Nie ma ochoty na podjadanie pomiędzy posiłkami. Po pierwszym miesiącu stosowania diety 7 kg mniej. To nie tylko dieta, to właściwie zmiana stylu odżywiania się. Współpraca z Panią Anią to przyjemność 🙂

Ewelina P. ✓ Opinia zweryfikowana przez ZnanyLekarz

Serdecznie polecam Panią Anię! Dieta zaproponowana w ramach programu była smaczna, prosta, dopasowana i przede wszystkim bardzo wygodna. Bardzo duży plus za możliwość wymiany posiłków pomiędzy dniami i za bardzo dobre wykorzystanie produktów. Dzięki temu dieta nie była uciążliwa, tym bardziej że po ustalonym czasie p. Ania pomogła we wprowadzeniu modyfikacji i jeszcze lepszym dopasowaniu jadłospisu. Bardzo ważne było dla mnie również uwzględnienie aspektów zdrowotnych, gdyż borykam się z Hashimoto i już przestawałam wierzyć że kiedykolwiek osiągnę wymarzoną sylwetkę. Dzięki p. Ani udało mi się osiągnąć zniewalające rezultaty, a konkretniej 12 kg w dół! Co więcej zrozumiałam zasady zdrowego odżywiania i nie zamierzam się z nimi rozstawać, ponieważ stały się moimi stałymi nawykami żywieniowymi.

Magdalena B. ✓ Opinia zweryfikowana

Pani Ania jest bardzo zaangażowana w swoją pracę. Stara się sprostać wszystkim wymaganiom co do diety, nawet jeśli wymagania przez bardzo różny tryb pracy są ciężkie. Wkłada w to, co robi swoje serce. Dieta z Panią Anią to przyjemność! Polecam! Profesjonalizm, uśmiech i serce do pracy i dla swoich podopiecznych 🙂

Katarzyna J. ✓ Opinia zweryfikowana przez ZnanyLekarz

Bardzo polecam. Przede wszystkim jestem wdzięczny Pani Ani za skuteczną próbę zmiany moich nawyków żywnościowych. Pełen profesjonalizm - ułożona dieta redukcyjna jest bardzo urozmaicona(tak, nie musimy codziennie liczyć ryżu i kurczaka 🙂 i przynosi bardzo dobre rezultaty. Dania są smaczne, syte i szybkie w przygotowaniu. Kontakt bezproblemowy. Jeszcze raz polecam współpracę z Panią Anią.

Grzegorz W. ✓ Opinia zweryfikowana

Po raz pierwszy u Pani Ani byłem 18.04.2016 r. Wypytała mnie o specyfikę mojej pracy, co lubię jeść i ułożyła mi dietę, która mnie zachwyciła. Nie dość, że prosta w przygotowywaniu , to jeszcze skuteczna. Przed wizytą u Pani Ani byłem już miesiąc na diecie, którą sam sobie znalazłem. Ale Pani Ania mnie zmobilizowała jeszcze bardziej i są efekty. Od pierwszej wizyty schudłem 12 kg. Brzuch się zmniejszył, ciśnienie spadło , wyniki badań są lepsze. Po wizytach u Pani Ani jestem podbudowany jej zaangażowaniem i podejściem do pacjenta. Przede wszystkim każda wizyta działa mobilizująco na mnie. Trzymam dietę , bo wyczuwam że Pani Ania byłaby zawiedziona, że jej zaangażowanie nie przynosi efektów. Tym, którzy myślą o zastosowaniu diety, gorąco polecam Panią Anię.

G. Kamiński ✓ Opinia zweryfikowana

Bardzo polecam. Posiłki w dedykowanym dla mnie jadłospisie okazały się smaczne a dania łatwe w przygotowaniu. Częstotliwość posiłków jest tak dobrana, że nie odczuwa się głodu, natomiast efektywność diety jest taka, jak oczekiwałem. Najważniejsze jest jednak to, że po wizytach zmienia się podejście do codziennego odżywiania - poprzez wyeliminowanie najbardziej niekorzystnych produktów można łatwo komponować własne posiłki.

Piotr W. ✓ Opinia zweryfikowana