Dietetyk kliniczny, specjalizujący się głównie w zaburzeniach żołądokowo-jelitowych. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się leczeniem żywieniowym alergii pokarmowych, zespołu jelita drażliwego, SIBO oraz kandydozy. Pomaga osobom borykającym się z oporną w zwalczeniu nadwagą lub otyłością, poprzez eliminację jej źródłowej przyczyny (dysbioza jelita, liczne nadwrażliwości pokarmowe, zaburzenia metaboliczne).

Interesuje się także żywieniem w chorobach neurorozwojowych, charakteryzujących się szeregiem nieprawidłowości dotyczących rozwoju ruchowego, intelektualnego oraz społecznego dziecka (Autyzm, ADHD, Zespół Aspergera).

Jest zwolenniczką indywidualnego i holistycznego podejścia do pacjenta.

Cenne doświadczenie zdobywa także jako szkoleniowiec oraz edukator żywieniowy, który z pasją dzieli się zdobytą wiedzą z innymi pacjentami oraz dietetykami. Aktywnie publikuje autorskie artykuły na łamach czasopism branżowych poświęconych tematyce żywieniowej.

Zobacz także profil na:

znany-mini-logo


Umów wizytę u Olgi Mrawiec

Skorzystaj z rejestracji online dietomedica i umów szybko i wygodnie wizytę u tego dietetyka

Wizyta stacjonarna (Bemowo)
Konsultacja online


Opinie o dietetyku

caret-down caret-up caret-left caret-right

Trafiłam do pani Olgi po wysłuchaniu jej webinaru na temat IBS, który bardzo dokładnie i zrozumiale tłumaczył problem. Ze współpracy jestem bardzo zadowolona, pani Olga cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania. Wiedziałam dokładnie, po co wykonuję konkretne badania, a następnie interpretowała dla mnie ich wyniki. Dzięki diecie ustalonej przez panią Olgę znacząco zmniejszyły się objawy IBS, jestem również wdzięczna za ustawienie probiotykoterapii i suplementacji. W gabinecie, mimo poruszania niekomfortowych dla każdego tematów, czułam się bardzo komfortowo i byłam traktowana troskliwie i profesjonalnie.
Zdecydowanie godna polecenia jest działalność edukacyjna pani Olgi - właśnie wysłuchałam jej kolejnego webinaru (nt. Hashimoto) i jestem pod wrażeniem, jak jasno i szczegółowo omówiła problem, z którym borykam się od lat i gubię w teoriach i sposobach leczenia (więc praktycznie się nie leczę, suplementując tylko hormon). W ciągu dwóch godzin przedstawiła problem tak, można zacząć działać w sposób uporządkowany, rozumiejąc mechanizmy i mając przegląd sposobów działania. Pani Olgo, bardzo dziękuję.

Katarzyna ✓ Opinia zweryfikowana przez ZnanyLekarz

Pani Olga Morawiec jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Bardzo kompetentna i rzetelna. Zalecona dieta okazała się bardzo skuteczna i nieuciążliwa. Posiłki smaczne .Pełen profesjonalizm. Polecam !!!!

Paweł Krawczak ✓ Opinia zweryfikowana przez ZnanyLekarz

Pani Olga bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków. Miałam okazję współpracować już z innymi dietetykami i żaden z nich nie poświęcił mi tyle czasu i zainteresowania co Pani Olga. Przyszłam z konkretnym problemem i wreszcie otrzymałam garść cennych uwag, aby ten problem krok po kroku rozwiązać. Do tej pory nikt nie był w stanie mi pomóc.
Ogromne zaangażowanie, otwartość, życzliwość, ciągły kontakt (poza wizytami w gabinecie), wsparcie, wyrozumiałość i chęć pomocy.
Zdecydowanie polecam tę Panią Dietetyk! 🙂

Weronika ✓ Opinia zweryfikowana przez ZnanyLekarz

Kontakt z panią Olgą jest wzorowy, nigdy nie zostawiła e-maila bez odpowiedzi. Wszystko dokładnie tłumaczy. Dieta rozpisana jest przejrzyście i nie jest skomplikowana. Gorąco polecam!

Agata P. ✓ Opinia zweryfikowana przez ZnanyLekarz