Dietetyk kliniczny, specjalizujący się głównie w zaburzeniach żołądokowo-jelitowych. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się leczeniem żywieniowym alergii pokarmowych, zespołu jelita drażliwego, SIBO oraz kandydozy. Pomaga osobom borykającym się z oporną w zwalczeniu nadwagą lub otyłością, poprzez eliminację jej źródłowej przyczyny (dysbioza jelita, liczne nadwrażliwości pokarmowe, zaburzenia metaboliczne).

Interesuje się także żywieniem w chorobach neurorozwojowych, charakteryzujących się szeregiem nieprawidłowości dotyczących rozwoju ruchowego, intelektualnego oraz społecznego dziecka (Autyzm, ADHD, Zespół Aspergera).

Jest zwolenniczką indywidualnego i holistycznego podejścia do pacjenta.

Cenne doświadczenie zdobywa także jako szkoleniowiec oraz edukator żywieniowy, który z pasją dzieli się zdobytą wiedzą z innymi pacjentami oraz dietetykami. Aktywnie publikuje autorskie artykuły na łamach czasopism branżowych poświęconych tematyce żywieniowej.

Zobacz także profil na:

znany-mini-logo


Opinie o dietetyku

caret-down caret-up caret-left caret-right

Pani Olga Morawiec jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Bardzo kompetentna i rzetelna. Zalecona dieta okazała się bardzo skuteczna i nieuciążliwa. Posiłki smaczne .Pełen profesjonalizm. Polecam !!!!

Paweł Krawczak Opinia ZnanyLekarz

Pani Olga bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków. Miałam okazję współpracować już z innymi dietetykami i żaden z nich nie poświęcił mi tyle czasu i zainteresowania co Pani Olga. Przyszłam z konkretnym problemem i wreszcie otrzymałam garść cennych uwag, aby ten problem krok po kroku rozwiązać. Do tej pory nikt nie był w stanie mi pomóc.
Ogromne zaangażowanie, otwartość, życzliwość, ciągły kontakt (poza wizytami w gabinecie), wsparcie, wyrozumiałość i chęć pomocy.
Zdecydowanie polecam tę Panią Dietetyk! 🙂

Weronika Opinia ZnanyLekarz

Kontakt z panią Olgą jest wzorowy, nigdy nie zostawiła e-maila bez odpowiedzi. Wszystko dokładnie tłumaczy. Dieta rozpisana jest przejrzyście i nie jest skomplikowana. Gorąco polecam!

Agata P. Opinia ZnanyLekarz