Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku dietetyka oraz zdrowie publiczne. Doktor nauk medycznych.

W pracy z pacjentami wykorzystuje doświadczenie oraz wiedzę, którą stale pogłębia uczestnicząc w licznych konferencjach naukowo – szkoleniowych oraz kursach z zakresu dietetyki.

W czasie praktyki zawodowej spotkała się z różnorodnymi potrzebami pacjentów w zakresie dietetyki, które potwierdziły konieczność indywidualnego podejścia do każdej z osób. Dzięki temu przygotowywane diety są unikalne i w pełni dopasowane do okoliczności.

Specjalista w zakresie zdrowego i efektywnego odchudzania a także dietoterapii chorób żywieniowo zależnych.

Planując jadłospisy wykorzystuje swoje zainteresowania gotowaniem, dzięki czemu udowadnia, że dieta nie musi być nudna i monotonna.

Zobacz także profil na:

znany-mini-logo

opinie-gwiazdkaopinie-gwiazdkaopinie-gwiazdkaopinie-gwiazdkaopinie-gwiazdka (100% pozytywnych opinii)

Opinie o dietetyku

Od lutego stosowałam się do zaleceń Pani doktor i efekty widać gołym okiem . Na wadze zrzuciłam 35 kg. Jest świetnym specjalistą i mogę powiedzieć , że dieta ta nie była dla mnie żadną męczarnią. Dieta jest prosta i szybka do przygotowania. Z czystym sercem mogę każdemu Ją polecić bo to super fachowiec .
Pozdrawiam
Katarzyna Góra

Katarzyna Góra Opinia ZnanyLekarz.pl

Jestem po pierwszej wizycie u Pani dietetyk, dostałam też niedawno gotowy plan żywieniowy. Jestem bardzo zadowolona 🙂 Przepisy są bardzo fajne - dowód na to, że dieta nie musi być monotonna. Wszystko zapowiada się bardzo smacznie i zachęca do działania. Podczas pierwszej wizyty dostałam już wiele cennych informacji i wskazówek 🙂 Serdecznie polecam.

Barbara G. Opinia ZnanyLekarz

Chodzę do Pani Natalii od września razem z mężem....razem zrzuciliśmy 26 kg czyli po 13 kg na głowę.
Spotkania bardzo fachowe.konkretne. Jadłospis dostosowany do potrzeb i do tego smaczny... posyłam często Pani Natalii zdjęcia z zakupów...nie ma nic wspanialszego,niż mniejsze rozmiary i nowe ciuchy:) Zawsze mogę liczyć na miła odpowiedź:) A mój mąż...oporny był.nieprzekonany a teraz....sam pinuje dat kolejnych spotkań i liczy kalorie:) Przed nami jeszcze trochę walki,ale z Panią Natalią to sama przyjemność. Polecam serdecznie!!! Beata i Marcin B.

Beata B. Opinia ZnanyLekarz.pl

Polecam bardzo serdecznie! Od marca 2015 roku udało się zgubić 23 kg. Bardzo miła Pani, zawsze służy pomoc, urozmaica dietę, pomaga przede wszystkich zmienić nawyki żywieniowe. Polecam. Próbujcie bo naprawdę warto!:)

Karolina Stolarska Opinia ZnanyLekarz.pl

Bardzo dobry dietetyk:) W jednej osobie fachowiec, profesjonalistka i otwarta na drugiego człowieka:) Jadłospis bardzo smaczny ułożony pod kątem pacjenta - tak by waga spadała a jednocześnie by było smacznie i pożywnie:) Stosując się do wytycznych pani dietetyk nie sposób nie schudnąć. Ja schudłam już 16 kg:) Polecam:)

P. Opinia ZnanyLekarz.pl