Dominika Murat - wywiad w TV

Absolwentka dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Promotorka zdrowych nawyków żywieniowych, która chętnie dzieli się z pacjentami swoją wiedzą. Jako dietetyk kliniczny, specjalizuje się głównie w żywieniu w chorobach dietozależnych, odchudzaniu oraz żywieniu osób zdrowych i sportowców.

Autorka wieli artykułów edukacyjnych o tematyce żywieniowej m.in. na portalu dietto.pl 

Oferuje pomocną dłoń i dużą dozę empatii wszystkim potrzebującym wsparcia w leczeniu chorób i w drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Dietetyk z powołania.

Zobacz także profil na:

znany-mini-logo


Zakres konsultacji

 • Terapia nadwagi
 • Terapia otyłości
 • Terapia niedowagi
 • Hashimoto
 • Insulinooporność
 • Choroby tarczycy
 • Żywienie w chorobach dietozależnych
 • Cukrzyca typu 2
 • Zaburzenia lipidowe
 • Alergie i nietolerancje pokarmowe
 • Diety wegetariańskie i bezglutenowe
 • Żywienie dzieci
 • Żywienie kobiet w ciąży

opinie-gwiazdkaopinie-gwiazdkaopinie-gwiazdkaopinie-gwiazdkaopinie-gwiazdka (100% pozytywnych opinii)

Opinie o dietetyku

Dieta pani Dominiki jest rewelacyjna co prawda dopiero zaczynam 3-ci tydzień, ale juz są widoczne zmiany w wyglądzie.Czuje się bardzo dobrze i mam dużo energii!! Dania są bardzo proste do przyrządzenia, smaczne i różnorodne także nie wkrada się nuda. Naprawdę jestem wdzięczna, ponieważ próbowałam wielu sposobów odchudzania. Niektóre diety były wręcz morderczo ciężkie i strasznie drogie, natomiast skutek marny.Pani naprawdę trafiła w moje gusta i co najważniejsze skuteczność jest wielce motywująca do dalszego działania. Koktajle owocowe są przepyszne i bardzo orzeźwiające a wolność wyboru z tabeli bardzo ułatwia życie i pozwala jeść to na co w danym dniu ma się ochotę. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Niebawem zgłoszę się do pani po następny tydzień jadłospisu :).Pozdrawiam serdecznie.Magdalena.
Magdalena Opinia ZnanyLekarz

Pani Dominika przede wszystkim wyróżnia się uśmiechem, otwartością, pozytywnym nastawieniem i empatią w stosunku do pacjenta. Do tego jest profesjonalna, zna się na tym co robi i widać, że to lubi. Ponadto służy pomocą w każdej chwili. Dzięki przygotowanemu przez Panią Dominikę, indywidualnemu jadłospisowi, schudłam, nauczyłam się dyscypliny i systematyczności w samodzielnym przygotowywaniu posiłków oraz nabyłam nowe, zdrowe nawyki żywieniowe. Każdego dnia mam więcej energii. W efekcie poprawiła się nie tylko moja waga i skład ciała, ale również samopoczucie. Szczerze polecam!

Adelaya Opinia ZnanyLekarz

Od samego początku złapałyśmy z panią Dominiką świetny kontakt! Jest to osoba o niezwykle przyjaznym nastawieniu, ciepła, empatyczna i rozmowna. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, doradza i rozwiewa wątpliwości. Poza konsultacjami w gabinecie istnieje możliwość zadzwonienia lub napisania e-maila z pytaniem.
Co do diety, to efekty zauważyłam praktycznie od razu - przede wszystkim, jeśli chodzi o samopoczucie i złagodzenie objawów choroby. Chociaż utrata wagi nie jest moim głównym celem, to z lekką satysfakcją muszę stwierdzić, że "efektem ubocznym" zmiany sposobu odżywiania są znikające kilogramy, co widać podczas każdej kontrolnej wizyty.
Potrawy z jadłospisu są przepyszne i, co ważne, szybkie w przygotowaniu - dla mnie, jako zabieganej studentki był to najistotniejszy wymóg. Jeśli tylko jakikolwiek składnik z konkretnego dania mi nie odpowiada, pani Dominika go wymienia albo proponuje inny, zmieniony posiłek (u mnie były to jednak pojedyncze przypadki, z uwagi na to, że jestem dość wybredna 😉 ).

Serdecznie polecam panią Dominikę! To najlepszy dietetyk, na jakiego mogłam trafić 🙂

AS Opinia ZnanyLekarz

Od pewnego czasu jestem pod opieką pani Dominiki i efekty mówią same za siebie. Dzięki niej wiem, że można skutecznie walczyć z nadwagą i wysokim cholesterolem, polegając tylko na zdrowej, indywidualnie dobranej dla pacjenta diecie. Pani Dominika to bardzo życzliwa, pogodna osoba, która przede wszystkim bierze pod uwagę predyspozycje i potrzeby pacjentów. Zrobiła ze mną dokładny wywiad i ulożyła doskonały jadłospis na 2 tygodnie, w którym uwzględniła tylko te produkty, które lubię. Do tego przepisy są proste, nie zabierają dużo czasu, bo od razu zaznaczyłam przy pierwszej wizycie, że jestem osobą zapracowaną i dużo przebywam poza domem. Wcześniej myślałam, że przy moim trybie życia bycie na takiej diecie jest nierealne, ale dzięki pani Dominice niemożliwe stało się możliwe. Muszę jeszcze dodać, że opieka dietetyczki w przypadku pani Dominiki nie polega tylko na poradach w trakcie wizyt, odpowiada na wszystkie maile i telefony, rozwiewając wszelkie moje wątpliwości dot. jedzenia, które mam w trakcie tzw. życia codziennego. Po prostu czuję, że komuś zależy na moim sukcesie, mam duże wsparcie w pani Dominice i serdecznie ją polecam wszystkim, którzy chcą zmienić nawyki żywieniowe i osiągnąć swój cel!

Katarzyna K. Opinia ZnanyLekarz

Pani Dominika to bardzo ciepła ,zawsze serdeczna i uśmiechnięta osoba. Na każdej wizycie widać, że jest profesjonalistką z ogromną wiedzą na temat żywienia itp.Współpracuje z Nią dopiero od 2 miesięcy ,ale z każdą wizytą widać efekty, a to najważniejsze. Jadłospisy jakie układa są proste w przyrządzeniu ,a co ważne przepyszne! Naprawdę polecam!

Ola Opinia ZnanyLekarz

Bardzo miła i kompetentna osoba. Jestem bardzo zadowolona z jadłospisu - nie chodzę głodna a w ciągu 5 tygodni straciłam już około 3 kg ;). Polecam

Pacjentka Opinia ZnanyLekarz

Dzięki zaleceniom od p. Dominiki zmieniłam swoje nawyki i osiągnęłam swój cel. Jest przemiłą osobą ze świetnym podejściem do pacjenta, którego otacza troską i pełnym zainteresowaniem. Doskonale zna się na tym, co robi. Była mocno zaangażowana w pracę ze mną i bardzo mi pomogła. Szczerze polecam! Jak do dietetyka tylko do p. Dominiki!

Agata Opinia ZnanyLekarz.pl

Pani Dominika, to sympatyczna osoba z dużą wiedzą na temat zdrowej diety i odchudzania. Miałem okazję uczestniczyć w świetnym szkoleniu na temat "zdrowego odżywiania w miejscu pracy", który prowadziła Pani Dominika. Poza wartościowymi informacjami, pani dietetyk bez problemu odpowiedziała na wszystkie nasze pytania (nawet te podchwytliwe 🙂 ) ... serdecznie polecam

Daniel

Profesjonalna, konkretna, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Bardzo dokładnie przeprowadza wywiad i udziela fachowych porad. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na takiego specjalistę.
Szczerze polecam panią Dominikę.

Anna Opinia ZnanyLekarz

Korzystałam z pomocy Pani Dominiki i jestem bardzo zadowolona z wyników - nawyki zmienione, waga - 10 kg a co najważniejsze dużo lepsze samopoczucie. Polecam wszystkim niezdecydowanym usługi Dietomedica. Pełen profesjonalizm i przede wszystkim przyjazne podejście do pacjenta 🙂

Kasia Opinia z www
X