Wspólnie z naszym partnerem, nowoczesnym centrum medycznym, przygotowaliśmy ofertę całkowicie bezpłatnych badań oraz konsultacji o wartości kilkuset złotych!

Oferta skierowana jest do osób zmagających się z cukrzycą typu 2.

Z bezpłatnych badań mogą Państwo skorzystać w placówkach medycznych naszego partnera w 9 miastach w Polsce (Warszawa, Łódź, Gdynia, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Częstochowa).

Wypełnij formularz

Do jakich grup skierowana jest oferta bezpłatnych badań kontrolnych?

 • Pacjenci zmagający się z cukrzycą typu 2

Nie jesteś pewien czy kwalifikujesz się do powyższej grupy objętej bezpłatnymi badaniami? Wypełnij formularz, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i poinformuje Cię czy kwalifikujesz się na badania.

Nie należysz do powyższej grupy? Podziel się wiadomością! Wiadomość możesz także przekazać swojej rodzinie, przyjaciołom oraz znajomym - oni również mogą skorzystać bezpłatnie z oferty.


Jakie badania obejmuje oferta?

 • konsultacja ze specjalistą
 • badanie wątroby FibroScan ® (badanie typu "USG wątroby" - bezinwazyjne, metodą elastograficzną). FibroScan jest urządzeniem służącym do oceny stopnia zaawansowania włóknienia wątroby (może zastąpić inwazyjną biopsję wątroby). Koszt badania w placówkach medycznych waha się od 250 do 500 zł. Korzystając z tej oferty, to badanie jest wykonywane bezpłatnie.

W przypadku niektórych placówek istnieje możliwość bezpłatnego dojazdu taksówką. Więcej informacji uzyskasz od naszego specjalisty podczas kontaktu telefonicznego po wypełnieniu formularza poniżej.


Jak skorzystać?

Kliknij w przycisk "Wypełnij formularz" i prześlij swoje dane kontaktowe. Na numer telefonu podany w formularzu skontaktuje się z Tobą nasz specjalista, który zapisze Cię na badanie do jednej z wybranych placówek. Badania mogą odbyć się w dogodnym dla Ciebie terminie (maju lub czerwcu 2020*). Nie zwlekaj zarezerwuj swój termin już dziś.

Jest to całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca oferta. Badania są wykonywane w nowoczesnych centrach medycznych naszego partnera.


Adresy placówek

 • Warszawa
  ul. Leszno 12
 • Gdańsk
  ul. Beniowskiego 23
 • Gdynia
  ul. Łużycka 3c
 • Katowice
  ul. Konckiego 1
 • Poznań
  ul. Głogowska 31/33
 • Wrocław
  ul. Marii Curie-Skłodowskiej 12
 • Częstochowa
  ul. Wały Dwernickiego 43/45
 • Łódź
  ul. Składowa 35
 • Kraków
  ul. Kopernika 32

Zapisz się już dziś / liczba miejsc ograniczona!

 

Wypełnij formularz

*Pamiętaj, wspólnie dbajmy o nasze zdrowie!
Przypominamy, że ze względu na obowiązujący aktualnie stan epidemii na terenie Polski wszystkim naszym Pacjentom rekomendujemy stosowanie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Oferta bezpłatnych badań dotyczy terminów w maju i czerwcu 2020 roku pod warunkiem, że obecne ograniczenia związane z sytuacja epidemiologiczną zostaną zniesione.

Jak uniknąć zakażenia?

Pamiętaj o częstym myciu rąk wodą z mydłem i unikaj dotykania oczu, nosa i ust. Kiedy kaszlesz lub kichasz, zawsze zakrywaj usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką. Zachowaj bezpieczną odległość (1–1,5 m) od osoby, która kaszle, kicha lub ma gorączkę.